Nesignováno .
Číslo položky: 17931
Moje sledované obrazy Šlechtična s perlami
popis: Olej na plátně, rozměry: 54,5 x 43,5 cm, reitoilováno .
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
3 300 Kč