Číslo položky: 17930
Žebrák a Točník
popis: Olej na plátně, rozměry: 45,5 x 60,5 cm, plátno napnuto na novém blindrámu, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 900 Kč
1 900 Kč