Číslo položky: 17929
Křivoklát
popis: Olej na plátně, rozměry: 45,5 x 60,5 cm, plátno napnuto na novém blindrámu, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
19.09.2023 19:56
1 500,00 Kč | 11.6.2023 14:02:51 |