Číslo položky: 17924
Kompozice
popis: Olej na papíru, rozměry ve výřezu pasparty: 50 x 75 cm, zaskleno, celek: 68 x 92 cm, zaskleno. Datováno 67.
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč