Nesignováno .
Číslo položky: 17922
Moje sledované obrazy Kuřáci v krčmě
popis: Olej na dřevě, rozměry: 18 x 12,5 cm
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

18.09.2023 22:38