Nesignováno .
Číslo položky: 17920
Moje sledované obrazy Strom na podzim
popis: Olej na sololitu, rozměry: 29 x 29 cm
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč

19.09.2023 20:02