Chlapík Antonín
Číslo položky: 17909
popis: Olej na plátně, rozměry: 91 x 77 cm, rozměry včetně řezného, zlaceného rámu: 123 x 108 cm
o autorovi: Antonín Chlapík 1895
Narodil se r. 1895 v České Třebové. Studoval soukromě u Alfonse Muchy, Schneiberga a Kutmana. Své vzdělání prohloubil při studijním pobytu v Paříži, kdy navštěvoval přednášky Akademie. Maloval květiny, ovocná zátiší a věnoval se krajinářství.
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
16 000 Kč