Číslo položky: 17909
Gladioly
popis: Olej na plátně, rozměry: 91 x 77 cm, rozměry včetně řezného, zlaceného rámu: 123 x 108 cm
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
16 000 Kč
16 000 Kč
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
13 000,00 Kč |