Číslo položky: 17898
popis: Olej na sololitu, rozměry: 33 x 46 cm, nesignováno.
Vyvolávací cena:
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
4 000 Kč
11.09.2023 22:08
4 000,00 Kč | 11.9.2023 21:10:28 |