Číslo položky: 17844
U soudu
popis: Akvarel na papíru, rozměry ve výřezu pasparty: 27 x 21 cm, zaskleno. Rám poškozený
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 100 Kč
2 100 Kč