Číslo položky: 17807
Borovice u jezera
popis: Olej na plátně, rozměry: 60,5 x 73,5cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
1 000 Kč
18.09.2023 21:12
1 000,00 Kč | 18.9.2023 21:07:04 |