Číslo položky: 17808
Pohled do údolí
popis: Olej na plátně, rozměry: 50 x 67cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
18.09.2023 22:04