Číslo položky: 17823
Vesnice za rybníkem
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 83, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
18.09.2023 21:06
1 200,00 Kč | 18.9.2023 21:01:33 |