Janda Karel
Číslo položky: 17823
Moje sledované obrazy Vesnice za rybníkem
popis: Olej na plátně, rozměr 65 x 83, nerámováno
o autorovi: O autorovi nebyly nalezeny bližší informace.
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč

18.09.2023 21:06

1 200,00 Kč 18.9.2023 21:01:33