Číslo položky: 17833
Portrét muže s motýlkem
popis: Olej na plátně, rozměry:72,5 x 52,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
2 500 Kč
18.09.2023 21:16
2 500,00 Kč | 11.8.2023 18:51:52 |