Číslo položky: 17831
Torzo 5.
popis: Olej na plátně, rozměry: 60,5 x 88 cm. Signováno, datováno 1926. Obraz pochází z významné sbírky. Konzultováno a pravost osobně ověřena PhDr. Reou Michalovou. Pokud by chtěl nový majitel vypracovat k obrazu písemný posudek, můžeme na paní znalkyni poskytnout kontakt.
PhDr. Rea Michalová, Ph. D., historička umění a kurátorka
1998-2003 Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, obor dějiny umění
2003-2007 Filozofická fakulta Univerzity Karlovy, obor dějiny umění, postgraduální studium
2008-2015 kurátorka Sbírky moderního a současného umění Národní galerie v Praze
Specializuje se na české moderní umění 20. století a na současné umění.
Soudní znalec jmenovaný Městským soudem v Praze, v oboru Školství a kultura, se zvl. specializací ověřování pravosti uměleckých děl 20. a 21. století - provádí znalecké posudky a ověřování uměleckých děl, také pro přední galerie a aukční domy.
Odborné poradenství, budování sbírek.
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
45 000 Kč
45 000 Kč
45 000,00 Kč |
43 000,00 Kč |
41 000,00 Kč |
39 000,00 Kč |
37 000,00 Kč |
35 000,00 Kč |
33 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
29 000,00 Kč |
27 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |