Číslo položky: 17760
Švýcarské Alpy
popis: Olej na plátně, rozměry: 74 x 100 cm, rozměry včetně rámu s korunkou: 134 x 140 cm. Severní stěna Eigeru v bernském regionu Švýcarských Alp.
Od 9. 6. 2023 bude probíhat v Prácheňské muzeu výstav: Skálové - živobytí malby v 19. století.
Krajinomalba, portréty a náboženské obrazy malířů Skálů z Písku. František, Jan, Valentin, Quido a Josefina – dvě generace věnující se malbě v období romantismu.
Vyvolávací cena:
15 000 Kč
15 000 Kč
36 000 Kč
36 000 Kč
32 000,00 Kč |
31 000,00 Kč |
25 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |