Číslo položky: 17757
Im redy now
popis: Serigrafie, papír, 50 x 70 cm, tisk 43/100, značeno a signováno PD
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
3 000 Kč
5 500 Kč
5 500 Kč
5 500,00 Kč |
4 900,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 500,00 Kč |
4 400,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |