Číslo položky: 17756
We are pretty
popis: Serigrafie, papír, 50 x 70 cm, tisk 37/100, značeno a signováno PD
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000,00 Kč |
5 100,00 Kč |
5 000,00 Kč |
4 700,00 Kč |
4 600,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 900,00 Kč |
3 700,00 Kč |
3 500,00 Kč |
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
3 000,00 Kč |
2 200,00 Kč |