Dunlop Ronald Ossory
Číslo položky: 18201
Moje sledované obrazy Zátiší s květy
popis: Olej na plátně, rozměr 51 x 40,5 cm, rám poškozen
o autorovi: 1894 – 1973
Irský malíř a spisovatel, proslul olejomalbou nejen krajin, ale i portrétů a zátiší. Obecně své dílo podepisoval „Dunlop“, v důsledku čehož nebylo jeho křestní jméno široce známé. Dunlopovy obrazy jsou vystaveny v Crawford Gallery v Corku , v Tate Gallery v Londýně, v Cheltenham Art Gallery & Museum i v National Portrait Gallery v Londýně .
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč

12.06.2023 21:02