Číslo položky: 18201
Zátiší s květy
popis: Olej na plátně, rozměr 51 x 40,5 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
6 000 Kč
12.06.2023 21:02