Číslo položky: 17685
Kytice ve váze
popis: Olej na plátně, rozměr 33 x 29,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 100 Kč
1 100 Kč