Číslo položky: 17684
Podvečerní krajina
popis: Olej na plátně, rozměr 32,5 x 50,5 cm, nerámováno. Získáno z rodiny autora
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč
12.06.2023 22:23
1 200,00 Kč | 12.6.2023 22:19:37 |