Značeno
Číslo položky: 17671
popis: 2X malovaná váza, výška 46 cm, šíře 19 cm, jedna váza mírně poškozena
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

14.06.2023 20:48

1 500,00 Kč 24.4.2023 17:51:07