Číslo položky: 17649
Břízky
popis: Olej na lepence, rozměr 29,5 x 27 cm, zaskleno, nesignováno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
14.06.2023 19:41
2 000,00 Kč | 14.6.2023 19:37:04 |