Číslo položky: 17642
Krajina s poutníky a kupci
popis: Olej na plátně, rozměr 116 x 80 cm, Vývozní povolení NPÚ uděleno. Druhá polovina 18. století
Vyvolávací cena:
25 000 Kč
25 000 Kč
30 000 Kč
30 000 Kč