Číslo položky: 16985
Kytice
popis: Olej na plátně, rozměr 53 x 42 cm, mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
3 300 Kč
3 300 Kč
3 300,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 900,00 Kč |
2 700,00 Kč |
2 500,00 Kč |
2 300,00 Kč |
2 100,00 Kč |
1 500,00 Kč |
1 400,00 Kč |