Číslo položky: 17640
Portrét dámy
popis: Olej na plátně, rozměry: 55 x 45 cm. Velmi kvalitní malba, datováno 10.9.1889
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
6 500 Kč
6 500 Kč
6 500,00 Kč |
5 500,00 Kč |