Číslo položky: 16973
Podzimní les - Z Chuchle u Prahy
popis: Olej na lepence, rozměr 52,5 x 66 cm, poškozeno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
4 100 Kč
4 100 Kč