Nesignováno .
Číslo položky: 17581
Moje sledované obrazy Ukřižování Ježíše Krista
popis: Olej na plátně, fixováno na kartonu, rozměry malby: 48 x 32cm, celkové rozměry: 68 x 49,5 cm. Novější adjustace. Dar od Ference Esterházy
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč

12.06.2023 21:46

10 000,00 Kč 10.4.2023 12:42:41