Číslo položky: 17570
Podzim na Bílém kříži
popis: Olej na lepence, rozměry : 21 x 33 cm, značeno na rubu.
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
2 800 Kč
2 800 Kč