Číslo položky: 17548
Zahrada
popis: Olej na sololitu, rozměry: 26,5 x 39,5 cm, Poškozený rám.
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
10 000 Kč
12.06.2023 20:33
10 000,00 Kč | 12.6.2023 20:29:46 |