Číslo položky: 17542
Portrét dívky
popis: Olej na lepence, rozměr 42 x 33 cm, oboustranná malba mírně poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
2 000 Kč
13.06.2023 22:10
2 000,00 Kč | 15.5.2023 17:40:22 |