Číslo položky: 17529
Sekáč II.
popis: Kombinovaná technika, rozměr ve výřezu pasparty: 43 x 26 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 1955, zaskleno
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 500 Kč
2 700 Kč
2 700 Kč