Číslo položky: 17399
Divoká jízda
popis: Olej na dřevě, rozměry: 24 x 28 cm, nesignováno, 19. století
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
8 000 Kč
8 000 Kč