Číslo položky: 17591
Krajina se stromy
popis: Olej na lepence,fixováno na dřevo, rozměr 10,5 x 18 cm. poškozeno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
2 300 Kč
2 300 Kč