Číslo položky: 16956
Žena na mořském útesu
popis: Olej na plátně, rozměr 49 x 69,5 cm, řezaný rám poškozen
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
5 500 Kč
20 500 Kč
20 500 Kč
20 500,00 Kč |
18 500,00 Kč |
16 500,00 Kč |
14 500,00 Kč |
12 500,00 Kč |
12 000,00 Kč |
7 500,00 Kč |
6 500,00 Kč |