Nesignováno .
Číslo položky: 16948
Moje sledované obrazy Mostar - Jugoslávie
popis: Olej na lepence, rozměr 30 x 50 cm, zaskleno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč

10.04.2023 22:14

1 500,00 Kč 19.3.2023 14:17:04