Freiheit Ludwig
Číslo položky: 16934
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 72 x 37,5 cm, malba poškozena
o autorovi: 1876 - 1915
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
22 000 Kč