Číslo položky: 16934
Kovář
popis: Olej na plátně fixováno na lepence, rozměr 72 x 37,5 cm, malba poškozena
Vyvolávací cena:
7 000 Kč
7 000 Kč
22 000 Kč
22 000 Kč
22 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
18 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |
9 000,00 Kč |
8 000,00 Kč |
7 000,00 Kč |