Šolta Drahoslav
Číslo položky: 16921
Moje sledované obrazy Pražská ulice
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, nerámováno
o autorovi: Narodil se 25.3.1960 v Hranicích na Moravě.

Od roku 1989 žije se Španělsku. Maluje rozměrná akrylová plátna s náměty zátiší, interiérů, krajin a městských motivů.

Zdroj: www.drahoslavsolta.cz
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč

04.04.2023 20:18

3 500,00 Kč 2.4.2023 13:50:17