Číslo položky: 16920
Pražský přístav
popis: Olej na plátně, rozměr 70 x 80 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
3 500 Kč
04.04.2023 20:16
3 500,00 Kč | 2.4.2023 13:50:00 |