Nesignováno .
Číslo položky: 16919
Moje sledované obrazy Matka s dítětem
popis: Olej na plátně, rozměr 50 x 37 cm, krakeláž, rám mírně poškozen
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
12 000 Kč