Číslo položky: 16894
Květinové zátiší
popis: Olej na lepence, rozměr 45 x 60 cm, zlacený řezaný rám
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
4 500 Kč
4 500 Kč
4 400,00 Kč |
4 300,00 Kč |
4 100,00 Kč |
4 000,00 Kč |
3 200,00 Kč |
3 100,00 Kč |
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |