Číslo položky: 16880
Hrad Rychmburg
popis: Olej na lepence, rozměr 66 x 54 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
1 000 Kč
1 200 Kč
1 200 Kč