Číslo položky: 16876
Veltrusy - Zámeček přátelství
popis: Olej na lepence, rozměr 61 x 48 cm, zaskleno, rám poškozen
Vyvolávací cena:
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
1 800 Kč
10.04.2023 21:24
1 800,00 Kč | 10.4.2023 21:03:05 |