Číslo položky: 16872
U napajedla
popis: Olej na dřevě, rozměr 21 x 27,5 cm, zlacený vejcovcový rám
Vyvolávací cena:
10 000 Kč
10 000 Kč
32 000 Kč
32 000 Kč
30 000,00 Kč |
28 000,00 Kč |
26 000,00 Kč |
24 000,00 Kč |
23 000,00 Kč |
22 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
21 000,00 Kč |
20 000,00 Kč |
17 000,00 Kč |
16 000,00 Kč |
14 000,00 Kč |
12 000,00 Kč |
10 000,00 Kč |