Číslo položky: 17369
Květinový trh na francouzském pobřeží
popis: Olej na plátně, rozměry: 47 x 101cm, rozměry s rámem: 81 x 134 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
5 000 Kč
13 000 Kč
13 000 Kč
10 000,00 Kč |
9 500,00 Kč |
8 500,00 Kč |
7 500,00 Kč |