Číslo položky: 16847
Prosebnice
popis: Olej na plátně, rozměr 85,5 x 74,5 cm, plátno zvlněno
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
3 000,00 Kč |
2 800,00 Kč |
2 600,00 Kč |
2 400,00 Kč |