Solovjev Arkadi
Číslo položky: 16830
popis: Olej na plátně, rozměr 64 x 74 cm, nerámováno
o autorovi: 1902 - 1948)
Narozen 2. 10. 1902 v Kolupě (Lotyšsko). Malíř krajin v Praze, žák pražské akademie výtvarného umění u prof. Nechleby a O. Nejedlého. Studijní cesty konal po Itálii, Francii, Německu a Korsice.
Vyvolávací cena:
1 100 Kč
1 300 Kč