Číslo položky: 16862
Klášter San Benedetto - Subiaco
popis: Olej na plátně, rozměr 45,5 x 58 cm, rám poškozen
Vyvolávací cena:
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
50 000 Kč
03.04.2023 19:26
50 000,00 Kč | 15.2.2023 18:35:16 |