Číslo položky: 16855
Žena při vyšívání
popis: Olej na plátně, rozměr 48 x 63,5 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
1 500 Kč
10.04.2023 19:35
1 500,00 Kč | 10.4.2023 19:31:20 |