Nesignováno .
Číslo položky: 16785
Moje sledované obrazy Žena s náhrdelníkem
popis: Olej na lepence, rozměry : 56 x 43 cm, nerámováno
Vyvolávací cena:
700 Kč
700 Kč

11.04.2023 21:14

700,00 Kč 5.2.2023 12:20:24