Číslo položky: 16779
Koš s hříbky
popis: Olej na plátně - rentoilováno, rozměry : 49 x 69 cm Signováno azbukou
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
2 000 Kč
3 100 Kč
3 100 Kč
2 400,00 Kč |
2 200,00 Kč |
2 000,00 Kč |